به نام خدا

شرکت الماس لیان آینده به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه‌ی پرداخت، به همراه شریک تجاری خود شرکت ارتباطات هوشمند تبیان، پروژه پرداخت یاری میلیونا را راه اندازی نموده است.

میلیونا با تجزیه و تحلیل نیازهای بازار سعی در ارائه خدمات پرداخت آنلاین به گونه ای دارد که انتظارات مشتریان را از این سرویس بیش از پیش افزایش دهد. پلتفرم میلیونا به پشتوانه‌ی تیم قدرتمند فنی خود، اقدام به ارائه خدمات پرداخت آنلاین امن و سریع و ایجاد ارتباط مطمئن میان پذیرندگان و مشتریان نموده است. زیرساخت میلیونا به منظور دقت در مقیاس طراحی شده و تجربه کاربری بدون اصطکاک را برای مشتریان فراهم می کند.

ما در میلیونا در حال تکمیل استراتژی خود بر اساس آن چه به مشتریان خود قول می دهیم، هستیم. بنای ما بر ارائه خدمات با تکیه بر اصول کلیدی نوآوری و ابتکار، نیروی انسانی متخصص، فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارائه سرویس پایدار و مسئولانه می باشد.

 

در میلیونا بر آن هستیم که:

1. از دسترسی همه اقشار جامعه و اصناف به خدمات پرداخت آنلاین امن، سریع و ارزان اطمینان حاصل کنیم.

2. با ارائه خدمات اختصاصی مقرون به صرفه به کسب و کارهای خرد و نوپا به توسعه ملی و رونق اقتصادی و حمایت از جوانان فعال در حوزه اقتصادی و کارآفرینان بپردازیم.

3. با گسترش و توسعه زیرساخت ها به ارائه‌ی خدمات روزانه به بیش از یک میلیون کاربر دست یابیم.

4. مشوق و ترویج دهنده ارائه خدمات شایسته و پایدار باشیم.

 

ما در میلیونا متعهد هستیم که فرصت ها و تهدیدهای اجتماعی و اقتصادی را به گونه ای مدیریت کنیم که با ارزش های سازمانی ما مطابقت داشته باشد و میلیونا را به عنوان یک شهروند مسئولیت پذیر معرفی کنیم.

هم اکنون شما هموطنان عزیز می توانید با مراجعه به آدرس www.milyoona.com اقدام به ثبت نام در میلیونا نموده و تجربه ای شیرین در استفاده از خدمات پرداخت آنلاین امن و سریع را آغاز کنید.

 

ما همواره در کنار شما خواهیم بود.

برچسب ها: میلیونا درگاه پرداخت درگاه پرداخت اینترنتی پرداختیار پرداخت یار پرداخت الکترونیک